O minipapu

🌸 To jsme my 🌸

Berte tento blog s recepty jako inspiraci. 

K e-shopu www.minipapu.cz, kde prodáváme dětské nádobí a dobroty pro prťata, jsme se rozhodli s vámi podělit i o řadu osvědčených receptů. Zkrátka jsme vytvořili prostor, kde s vámi budeme sdílet, co rádi jíme, v čem podáváme jídla nebo třeba jak jsme začínali my s příkrmy a postupně rozšiřovali vjemy pro chuťové buňky nejen dětí, ale i naše.

Sama nerada vařím dle receptů přesně na gramy, ale někdy je fajn se alespoň inspirovat.

Maminka mne naučila vařit z toho, co je dostupné, čerstvé a manžel zase říká, že pokud jsem do toho dala samé dobré ingredience a lásku, tak to přeci musí být vynikající. Pravda, že mu zatím vždy chutnalo a Emilce také.. což je cílem této stránky – naučit vás vařit jednoduše a přitom chutně.

Schraňuji zde osvědčené recepty, které prošly našimi vybíravými jazýčky. 

Prosím! Berte v potaz, že každý jsme originál, každému chutná něco jiného a jiné množství. Recepty můžete připravovat podle oka, stejně jako já nebo si je vyladit podle chuti, nechte se jen inspirovat a výsledek bude stát vždy za to.

Každý rodič si na začátku myslí, že když bude přeci pravidelně vařit dítěti, bude konečně jíst pravidelně a správně i on.. no.. nejen u nás, ale i u jiných kamarádů a kamarádek byl spíš opak pravdou. Co to znamená? Využijte toho, že dítko ochutnává a ujídejte si také. Nikde není psáno, kolik kdo přesně má čeho sníst.

Neberte to jako nutnost, ale radost. 

Ať se vám krásně vaří a peče dle libosti, 

Vaše Majda, Jenda a Emilka